№034 - Віднімання виду 69 -40 і 69-4. Творча робота з задачами. Складання числових нерівностей за геометричним матеріалом.
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________.20___ року
Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «Г. Лишенка»
Урок №34.
Віднімання виду 69 -40 і 69-4. Творча робота з задачами. Складання числових нерівностей за геометричним матеріалом.
Мета: ознайомити учнів із відніманням виду 69 – 40 і 69 – 4, вчити складати числові нерівності за геометричним матеріалом; удосконалювати обчислювальні навички, розвивати вміння творчо працювати над задачами; виховувати бажання допомагати одне одному.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Слайд 1 - 2. Створення позитивного психологічного клімату класу.
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд 3 - 4. Усно розв’яжи задачу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
Слайд 5 - 10. Гра «Лего».
Слайд 11 - 12. Каліграфічна хвилинка.
Слайд 13. Рухлива вправа.
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд 14 - 16. Робота з підручником. Поясни обчислення.
Слайд 17. Обчисли вирази.
Слайд 18 - 20. Розв’яжи задачу.
Слайд 21. Фізкультхвилинка.
- ЗВ (закріплення вивченого)
Слайд 22 - 24. За малюнком та схемою склади задачу про асфальтоукладачі.
Слайд 25. Накресли квадрат зі стороною 3 см і прямокутник завдовжки 4 см і завширшки 2 см. Порівняй їхні периметри.
- Підсумок
Бесіда
Слайд 26 - 27. Склади нерівності про число трикутників і чотирикутників на малюнках.
Слайд 28. Домашнє завдання
- Рефлексія
Слайд 29 - 30.
