№027 - Прямі і непрямі кути. Додавання і віднімання двоцифрових чисел на основі нумерації
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________.20___ року
Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «Г. Лишенка»
Урок №27.
Прямі і непрямі кути. Додавання і віднімання двоцифрових чисел на основі нумерації.
Мета: вчити учнів додавати і віднімати двоцифрових чисел на основі нумерації; вчати знаходити прямі і непрямі кути; удосконалювати обчислювальні навички; розвивати логічне мислення; виховувати любов до математики.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Слайд 1 - 2. Створення позитивного психологічного клімату класу.
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд 3-4. Гра «Розділи та обґрунтуй». Розділи окремо лінії та фігури.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
Слайд 5. Гра «Гусінь».
Слайд 6. Каліграфічна хвилинка.
Слайд 7 - 8. Обчисли та запиши результат.
Слайд 9. Порівняй.
Слайд 10. Рухлива вправа.
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд 11 - 14. Робота з підручником. Обчисли кругові вирази і прочитай слово.
Слайд 15 - 17. Розв'яжи задачу.
Слайд 18. Утворіть із паперу кут за зразком.
Слайд 19. У косинця один кут прямий, а два інших - непрямі.
Слайд 20. Запам’ятай.
Слайд 21. За допомогою косинця знайди в п'ятикутнику прямий, тупий та гострий кути.
Слайд 22. Перший п'ятикутник поділи відрізком на трикутник і шестикутник, а другий - на трикутник і п'ятикутник.
Слайд 23. Фізкультхвилинка.
- ЗВ (закріплення вивченого)
Слайд 24 - 27. Обчисли вирази. З кожної рівності склади ще по рівності за зразком.
Слайд 28 - 31. Робота над задачами.
- Підсумок
Бесіда
Слайд 32. Інтерактивне завдання.
Слайд 33. Домашнє завдання
- Рефлексія
Слайд 34 - 35.
