№024 - Розв’язування задач двома способами. Периметр трикутника. Порівняння виразів.
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________.20___ року
Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «Г. Лишенка»
Урок №24.
Розв’язування задач двома способами. Периметр трикутника. Порівняння виразів.
Мета: ознайомити учнів із розв’язуванням задач двома способами; вчати знаходити периметр трикутника; удосконалювати обчислювальні навички, вміння порівнювати вирази; розвивати логічне мислення; виховувати бажання допомагати одне одному.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Слайд 1 - 2. Створення позитивного психологічного клімату класу.
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд 3-6. Усне опитування.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
Слайд 7. Каліграфічна хвилинка.
Слайд 8 - 11. Робота з підручником. Знайди невідомий доданок.
Слайд 12. Рухлива вправа.
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд 13 - 15. Обчисли і розфарбуй олівці.
Слайд 16 - 20. Розв'яжи задачу двома способами за схемами міркувань.
Слайд 21. Фізкультхвилинка.
Слайд 22 - 24. Поясни розв'язання кожним способом.
Слайд 25 - 26. Розв’яжи задачу.
- ЗВ (закріплення вивченого)
Слайд 27 - 30. Знайди периметр трикутника.
Слайд 31 - 37. Порівняй вирази.
- Підсумок
Бесіда
Слайд 38. Домашнє завдання.
- Рефлексія
Слайд 39 – 40.
