Каталог матеріалів

Урок №21 для 2 класу з математики за Г. Лишенко - Таблиці додавання і віднімання числа 8. Задачі, що містять зменшення числа на кілька одиниць і знаходження суми. Побудова ламаної лінії.

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «Г. Лишенка»

Урок №21. Таблиці додавання і віднімання числа 8. Задачі, що містять зменшення числа на кілька одиниць і знаходження суми. Побудова ламаної лінії.

Мета: ознайомити учнів з таблицями додавання і віднімання числа 8 з переходом через десяток; розвивати вміння розв’язувати задачі що містять зменшення числа на кілька одиниць і знаходження суми, формувати вміння будувати ламану лінію; виховувати пізнавальний інтерес до вивчення математики.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 1 - 2. Створення позитивного психологічного клімату класу.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 3-8. Усне опитування.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3 -8. Гра «lego».

Слайд 9. Каліграфічна хвилинка.

Слайд 10. Рухлива вправа.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 13 - 15. Робота з підручником. Добери числа, щоб рівності були істинними.

Слайд 16. Повторимо склад числа 8.

Слайд 17-19. Поясни додавання та віднімання числа 8 з переходом через розряд.

Слайд 20. Розглянь таблицю.

Слайд 21- 22. Обчисли вирази.

Слайд 23. Фізкультхвилинка.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 24. Розв’яжи задачу.

Слайд 25 - 28. Склади план розв'язування задачі за коротким записом і схемою міркувань.

Слайд 29 - 31. Ламана має дві ланки. Довжина першої ланки 7 см,а другої – на 3 см менша. Яка довжина ламаної? Накресли таку ламану.

Підсумок

Бесіда

Слайд 32 - 39. Робота із зошитом.

Слайд 40. Домашнє завдання

Рефлексія

Слайд 41 - 42.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні