№020 - Задачі на 2 дії. Схеми міркувань пошуку плану розв’язування задач. Порівняння виразів з іменованими числами

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «Г. Лишенка»

Урок №20.

Задачі на 2 дії. Схеми міркувань пошуку плану розв’язування задач. Порівняння виразів з іменованими числами.

Мета: вчити учнів розв’язувати задачі на 2 дії ; розвивати вміння порівнювати вирази з іменованими числами; виховувати пізнавальний інтерес до вивчення математики.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)

Слайд 1 - 2. Створення позитивного психологічного клімату класу.

 

  1. АОЗ (актуалізація опорних знань)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 3-10. Усне опитування.

  1. МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 11 - 12. Гра «Зменш кожне з чисел на 7, на 6».

Слайд 13 - 14. Гра «Збільш кожне з чисел на 7, на 6».

Слайд 15 -16. Каліграфічна хвилинка.

Слайд 17. Рухлива вправа.

  1. ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 18 - 24. Робота з підручником. За схемами міркувань поясни, як знайти значення виразів.

Слайд 25 - 29. Порівняй і розв’яжи задачі.

Чим відрізняються задачі? Чи можна другу задачу розв'язати однією дією? Як одержали другу задачу з першої?

Слайд 30. Фізкультхвилинка.

  1. ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 31 - 32. Накресли два відрізки завдовжки АB і  MK так, щоб вони мали спільну частину.

Слайд 33 - 37. Порівняй іменовані числа.

  1. Підсумок

Бесіда

Слайд 38. Домашнє завдання

 

  1. Рефлексія

Слайд 39 – 40.

 

 



Натисніть тут для завантаження

Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання