№002 - Десятковий склад двоцифрових чисел. Додавання і віднімання, засноване на нумерації чисел в межах 100. Задачі на збільшення ( зменшення) числа на кілька одиниць. Вимірювання та креслення відрізків .

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника              «Г. Лишенка»

Урок №2.

Десятковий склад двоцифрових чисел.  Додавання і віднімання, засноване на нумерації чисел в межах 100. Задачі на збільшення ( зменшення) числа  на кілька одиниць. Вимірювання  та креслення відрізків.

Мета: закріпити знання учнів про розрядний склад числа закріпити уміння додавати і віднімати у межах 100 на основі нумерації, будувати відрізки заданої довжини, розв'язувати задачі на збільшення (зменшення) числа на кілька одиниць; розвивати усне математичне мовлення; виховувати патріотизм любов до математики.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)

Слайд 1-2. Створення позитивного психологічного клімату класу.

  1. МНД (мотивація навчальної діяльності)

Демонстрація навчальної презентації.

 

  1. АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3-10. Колективна робота.

  1. ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 11-17. Актуалізація уявлення про десятки та одиниці.

Слайд 18. Рухлива вправа.

Слайд 19. Каліграфічна хвилинка.

  1. ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 20 - 23. Запиши числа сумою розрядних доданків.

Слайд 24. Фізкультхвилинка.

Слайд 25. Обчисли вирази.

Слайд 26 – 30 . За малюнком склади задачі.

Слайд 31. Рухлива вправа.

Слайд 32-37. Склади нерівності.

      Слайд 38-39. Накресли відрізок, на 1 дм коротший від поданого. Яка довжина відрізка с.6?

  1. Підсумок

Слайд 40 – 47. Робота із зошитом.

  1. Рефлексія

Слайд 49 – 50.

 

 



Натисніть тут для завантаження

Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання