№109-110 - Знаходження невідомого діленого. Розв’язування задачі за планом і схемою міркувань. Знаходження значень виразу зі змінною.

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «Г. Лишенка»

Урок №109 - 110.

Знаходження невідомого діленого. Розв’язування задачі за планом і схемою міркувань. Знаходження значень виразу зі змінною. Діагностична робота.

Мета: вчити знаходити невідоме ділене, розв’язувати задачі за схемою міркувань; розвивати пам'ять, увагу, мислення; виховувати любов до математики.

Обладнання:  мультимедійний комплект.

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)

Слайд 1 - 2. Створення позитивного психологічного клімату класу.

 

  1. АОЗ (актуалізація опорних знань)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 3- 4. Усно обчисли.

  1. МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 5. Каліграфічна хвилинка.

Слайд 6. Рухлива вправа.

  1. ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 7 - 9. Робота з підручником. Обчисли.

Слайд 10 - 13. Розв’яжи задачу.

Слайд 14. Фізкультхвилинка.

  1. ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 15 - 16. Обчисли вирази зі знінною.

Слайд 17. Побудуй 2 квадрати.

  1. Підсумок

Бесіда

Слайд 18 - 19. Робота із зошитом.

Слайд 20. Домашнє завдання.

 

  1. Рефлексія

Слайд 21.

 

 



Натисніть тут для завантаження

Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання