№008 - 009 - Чому на Землі бувають пори року? Явища природи. Скільки місяців у році?
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________.20___ року
Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Т. Гільберг, С. Тарнавська, О. Гантюк, Н. Павич
Урок №8-9.
Чому на Землі бувають пори року? Явища природи. Скільки місяців у році?
Мета: ознайомити учнів з обертанням Землі навколо Сонця як причини зміни пір року на Землі; ознайомити учнів з поняттям «явища природи», «сезонні явища»; допомогти запам’ятати місяці, розвивати увагу, мовлення; виховувати дбайливе ставлення до природи.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд2. Ранкове коло.
Слайд3-6. Відгадай загадку.
Слайд7. Чому змінюються пори року?
Слайд8. Довідничок.
Слайд9. Пригадай.
Слайд10. Словничок.
Слайд11. Поміркуй.
Слайд12. Прочитай.
Слайд13. Словничок.
Слайд14-17. Розглянь малюнок. Назви пору року. Які природні явища характерні для цієї пори року?
Слайд18. Фізкультхвилинка.
Слайд19. Поміркуй.
Слайд10. Дай відповідь на запитання.
Слайд10. Запам’ятай.
Слайд22-23. Запам’ятай місяці.
Слайд24.Рухлива вправа.
Слайд25-26. Запам’ятай місяці.
Слайд27. Розкажи.
Слайд28. Пригадай казку «Дванадцять місяців»
Слайд29. Яка це пора року?
Слайд30-31. Цікаво знати.
- ЗВ (закріплення вивченого)
Слайд32. Гра «Мікрофон»
- Підсумок
- Рефлексія

{jcomments on}