№066 - 067 - Як упізнати весну. Правила поведінки під час грози
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________.20___ року
Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Т. Гільберг, С. Тарнавська, О. Гантюк, Н. Павич
Урок №66-67.
Як упізнати весну. Правила поведінки під час грози.
Мета: ознайомити учнів з змінами в природі навесні, вчити спостерігати, характеризувати ознаки неживої природи навесні, розвивати увагу; ознайомити з правилами поведінки під час грози. Виховувати бажання пізнавати світ природи, бережливе ставлення до неї.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд2.Ранкове коло.
Слайд3. Відгадай загадку.
Слайд4. Поміркуй.
Слайд5. Вправа «Упізнай місяць». Підбери до нього символ.
Слайд6. Дай відповідь на запитання.
Слайд7. Що відбувається в природі в березні.
Слайд8. Вправа «Упізнай місяць»
Слайд9. Творче завдання.
Слайд10. Що відбувається в природі в квітні.
Слайд11. Вправа «Упізнай місяць»
Слайд12. Перегляд мультфільму.
Слайд13. Що відбувається в природі в травні.
Слайд14. Вправа «Асоціація»
Слайд15. Фізкультхвилинка.
Слайд16. Довідничок.
Слайд17. Словничок.
Слайд18-19. Запам’ятай правила поведінки під час грози.
Слайд20. Обери прикмети, які попереджають про наближення грози.
Слайд21. Послухайте пісеньку про весну.
Слайд22. Гра «Знайди помилку»
Слайд23. Поясни народні прикмети.
- ЗВ (закріплення вивченого)
Слайд24. Робота в зошиті.
- Підсумо.
- Рефлексія.
