Каталог матеріалів

Урок №5 для 2 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Гільберг - Узагальнення і систематизація знань учнів. Розділ вступ.

Безкоштовно

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Т. Гільберг, С. Тарнавська, О. Гантюк, Н. Павич

Урок №5. Узагальнення і систематизація знань учнів. Розділ вступ.

Мета: узагальнити знання учнів за розділом «Вступ»; нагадати дітям правила поведінки і спілкування, значення державних символів України; розвивати спостережливість, вміння коригувати свої дії відповідно до ситуацій; сприяти формуванню національної свідомості учнів; учити не бути байдужим до рідного краю; виховувати шанобливе ставлення до українських державних символів, виховувати бережливе ставлення до ввічливих, приязних стосунків між людьми.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2.Ронкове коло.

Слайд3-4. Поясни прислів’я.

Слайд5. Продовж речення.

Слайд6. Розкажи.

Слайд7. Хто як поводиться?

Слайд8. Пригадай.

Слайд9. Розкажи.

Слайд10. Гра «Упіймай правило спілкування» (долоньками)

Слайд11. Що таке глобус?

Слайд12. Чому планету Земля називають «голуба планета»?

Слайд13. Що зображено?

Слайд14. Фізкультхвилинка.

Слайд15-16. Дай відповідь на запитання.

Слайд17. Пригадай, як називається місто/село якому ви проживаєте? Район? Область?

Слайд18. Назви державні символи України.

Слайд19. Співаємо державний гімн України.

Слайд20. Що означають кольори прапору?

Слайд21. Розглянь зображення. Назви все це одним словом.

Слайд22. Розглянь монети. Яка серед них Українська?

Слайд23. Гра «Вірно, невірно». Якщо твердження вірне – плескай у долоні, якщо невірне – тупочи ногами.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд24.Інтерактивне завдання.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні