Каталог матеріалів

Урок №40-41 для 2 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Гільберг - Які невидимі ланцюги в осінньому лісі?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Т. Гільберг, С. Тарнавська, О. Гантюк, Н. Павич

Урок №40-41. Які невидимі ланцюги в осінньому лісі?

Мета: розширювати знання учнів про взаємозв’язки між неживою природою, рослинами і тваринами восени; учити міркувати, порівнювати, робити висновки, спираючись на життєвий досвід; виховувати любов до природи.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Пригадай як пов’язана між собою жива і нежива природа.

Слайд4. Рослини і тварини також пов’язані між собою.

Слайд5-6. Є тварини, що їдять інших тварин.

Слайд7. Словничок.

Слайд8. Рухлива вправа.

Слайд9. Розглянь ланцюг живлення. Поясни.

Слайд10. Розглянь ланцюг живлення.

Слайд11. Запам’ятай.

Слайд12-13. Ланцюги живлення в осінньому лісі дуже різноманітні, наприклад.

Слайд14. Фізкультхвилинка.

Слайд15. Склади ланцюг живлення.

Слайд16. Відповідь.

Слайд17. Склади ланцюг живлення.

Слайд18. Відповідь.

Слайд19-20. Доповни ланцюг живлення.

Слайд21. Поміркуй.

Слайд22. Висновок.

Слайд23. Цікаво знати.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд24.Інтерактивне завдання.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні