№030 - 031 - Як мандрує вода? Як берегти воду?
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________.20___ року
Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Т. Гільберг, С. Тарнавська, О. Гантюк, Н. Павич.
Урок №30-31.
Як мандрує вода? Як берегти воду?
Мета: поглибити знання школярів про воду, властивості води та конденсацію водяної пари, утворення хмар та випадання дощу, кругообіг води в природі; формувати потребу в пізнанні природи, розвивати спостережливість, мислення, дбайливе ставлення до води.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд2. Ранкове коло
Слайд3. Розглянь малюнки. У яких станах вода трапляється в природі?
Слайд4. За яких умов вода перетворюється на пару?
Слайд5. Словничок.
Слайд6. Розглянь хмарки. Чим вони відрізняються? Чи бачив ти дві однакові хмарки?
Слайд7. Чому хмари не однакові?
Слайд8-9. Як утворюються хмари?
Слайд10. Чому падає дощ?
Слайд11-12. Відгадай загадку.
Слайд13. Словничок.
Слайд14. Перегляд відео «Кругообіг води в природі»
Слайд15. Фізкультхвилинка.
Слайд16. Продовж речення.
Слайд17. Поясни вислів.
Слайд18. Чому потрібно берегти воду?
Слайд19-20. Розглянь малюнки. Де зображене економне використання води, а де не економне?
Слайд21. Розкажи.
Слайд22. Поміркуй.
Слайд23. Рухлива вправа.
Слайд24. Чому не можна пити неочищену воду?
Слайд25-28. Що треба робити, щоб шкідливі мікроби не потрапили до організму?
Слайд29. За малюнком розкажи як мандрує вода.
Слайд30. Цікаво знати.
- ЗВ (закріплення вивченого)
Слайд31. Висновок.
- Підсумок
- Рефлексія
