№057 - 058 - Як берегти воду. Кругообіг води в природі. Проводимо дослідження. На які потреби витрачають воду у твоїй сім’ї.
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________.20___ року
Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Н. Бібік.
Урок №57-58.
Як берегти воду. Кругообіг води в природі. Проводимо дослідження. На які потреби витрачають воду у твоїй сім’ї.
Мета: поглибити знання учнів про значення води, познайомити з кругообігом води в природі, розвивати логічне мислення, спостережливість, вчити міркувати на запропоновану тему, самостійно робити висновки, виховувати любов до природи, бережне відношення до неї.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд2.Ранкове коло.
Слайд3. Розглянь малюнки. У яких станах вода трапляється в природі?
Слайд4. За яких умов вода перетворюється на пару?
Слайд5. Словничок.
Слайд6. Розглянь хмарки. Чим вони відрізняються? Чи бачив ти дві однакові хмарки?
Слайд7. Чому хмари не однакові?
Слайд8-9. Як утворюються хмари?
Слайд10. Чому падає дощ?
Слайд11. Фізкультхвилинка.
Слайд12. За яких умов вода перетворюється на лід?
Слайд13. Поміркуй.
Слайд14. Дай відповідь на запитання.
Слайд15. Перегляд навчального відео «Кругообіг води в природі»
Слайд16. Довідничок.
Слайд17. Продовж речення.
Слайд18. Поясни вислів.
Слайд19. Чому потрібно берегти воду?
Слайд20-21. Розглянь малюнки. Чи економно діти використовують воду?
Слайд22. Розкажи.
Слайд23. Поміркуй.
Слайд24-25. Використовуй воду економно.
Слайд26. За малюнком розкажи як мандрує вода.
Слайд27. Цікаво знати.
Слайд28. Розкажи.
Слайд29. Робота в зошиті.
- ЗВ (закріплення вивченого)
Слайд30.Висновок.
- Підсумок.
- Рефлексія.
