№044 - 045 - Що з – чого? Проводимо дослідження. Який шлях проходить одяг від рослини до сорочки, від вівці до светра?
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________.20___ року
Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Н. Бібік.
Урок №44-45.
Що з – чого? Проводимо дослідження. Який шлях проходить одяг від рослини до сорочки, від вівці до светра?
Мета: Ознайомити учнів із природними матеріалами, з яких зроблені предмети, необхідні людині; учити наводити приклади природних матеріалів, з яких людина виробляє предмети вжитку; дати уявлення про виробництво тканин; розвивати вміння досліджувати природні об'єкти та об'єкти, створені людиною; виховувати дбайливе ставлення до природних багатств, повагу до людей праці.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд2. Ранкове коло.
Слайд3. Поміркуй.
Слайд4. Дай відповідь на запитання.
Слайд5. Прочитай.
Слайд6-11. Гра «З чого це зроблено»
Слайд12. Фізкультхвилинка.
Слайд13. Запам’ятай.
Слайд14. Розглянь малюнок.
Слайд15-18. Прочитайте діалог в особах і дізнаєтесь з чого виробляють тканини.
Слайд19. Розглянь фото. Розкажи який шлях проходить одяг від рослини до сорочки.
Слайд20. Розглянь фото. Розкажи який шлях проходить одяг від вівці до светра.
Слайд21. Робота в зошиті.
Слайд22. Висновок.
- ЗВ (закріплення вивченого)
Слайд23.Інтерактивне завдання.
- Підсумок
- Рефлексія
