Каталог матеріалів

Урок №11-12 для 2 класу курсу "Я досліджую світ" за Н. Бібік - Якими бувають рослини? Як розрізняють рослини? Проводимо дослідження. Які умови потрібні рослинам для життя?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Н. Бібік.

Урок №11-12. Якими бувають рослини? Як розрізняють рослини?

Проводимо дослідження. Які умови потрібні рослинам для життя?

Мета: формувати поняття «дерево», «кущ», «трав’янисті рослини», ознайомити з їх будовою, з характерними ознаками кожної групи рослин, розвивати вміння порівнювати, аналізувати робити висновки.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2.Ранкове коло.

Слайд3. Які рослини ти щодня бачиш дорогою до школи?

Слайд4-5. Пригадай.

Слайд6. Розглянь малюнок.

Слайд7. У кожної рослини є органи.

Слайд8-10. Кожен орган виконує свою роботу.

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12. Кожен орган виконує свою роботу.

Слайд13. Рослини діляться на три групи.

Слайд14. Дерева.

Слайд15. Трав’янисті рослини.

Слайд16. Кущі.

Слайд17. Дерева й кущі бувають листяні та хвойні.

Слайд18. Дай відповідь на запитання.

Слайд19. Фізкультхвилинка.

Слайд20. Дай відповідь на запитання.

Слайд21. Цікаво знати.

Слайд22. «Утворіть» пари: плід — листок.

Слайд23. Знайди на малюнку кущ. Поясни свій вибір.

Слайд24. Знайди на малюнку дерево. Поясни свій вибір.

Слайд25. Знайди на малюнку трав’янисту рослину. Поясни свій вибір.

Слайд26. Обери хвойне дерево. Поясни свій вибір.

Слайд27. Перегляд відео «Будова рослин»

Слайд28. Проведи дослідження.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд29. Проведи дослідження.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні