№074 - Хто такі олімпійці та пара олімпійці?
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________.20___ року
Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинська, З. Хитра, І Дробязко.
Урок №74.
Хто такі олімпійці та пара олімпійці?
Мета: дати дітям поняття про олімпійців та пара олімпійців. Познайомить з біографіями українських олімпійців та пара олімпійців, з короткою характеристикою деяких зимових та літніх олімпійських ігор. Виховувати такі моральні якості як доброта, співчуття, гуманність, милосердя, любов до Батьківщини.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд2-3. Посміхнімось у відповідь Сонечку та висловимо впевненість у собі і своїх знаннях.
Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.
Слайд5. Пригадай.
Слайд6-10. Зимові види спорту.
Слайд11. Рухлива вправа.
Слайд12. Словничок.
Слайд13. Гасло спортсменів Олімпійських ігор .
Слайд14. Олімпійський прапор.
Слайд15-18. Літні види спорту.
Слайд19-23. Відомі українські олімпійці.
Слайд24. Словничок.
Слайд25. Слово вчителя.
Слайд26. Фізкультхвилинка.
Слайд27. Емблема Параолімпійських ігор.
Слайд28-30. Відомі українські параолімпійці.
Слайд31. Доповни гасло Олімпійських ігор.
Слайд32. Обери емблему Параолімпійських ігор.
- ЗВ (закріплення вивченого)
Слайд33. Гра «Інтерв’ю»
- Підсумок.
- Рефлексія.
