№050-51 - Які рослини живуть удома? Дослід-спостереження: виро¬щування овочів на підвіконні
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________.20___ року
Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинської, 3. Хитрої.
Урок №50-51.
Які рослини живуть удома? Дослід-спостереження: вирощування овочів на підвіконні.
Мета: розширити та поглибити знання про кімнатні рослини; розвивати пізнавальний інтерес; виховувати екологічну свідомість, турботливе ставлення до кімнатних рослин, бажання доглядати за ними та оберігати їх.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд2-3. Прослухаймо вірш та налаштуймося на роботу.
Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.
Слайд5. Відгадай загадку.
Слайд6. Розкажи.
Слайд7. Кімнатні рослини поділяють на кілька груп.
Слайд8. Рослини, які мають гарні квіти.
Слайд9. Рослини з гарним листям.
Слайд10. Рослини, що в’ються і звисають.
Слайд11. Кактуси.
Слайд12. Дай відповіді на запитання.
Слайд13. Рухлива вправа.
Слайд14. Поміркуй.
Слайд15. Запам’ятай.
Слайд16-17. Чому люди вирощують кімнатні рослини?
Слайд18. Пригадай.
Слайд19. Фізкультхвилинка.
Слайд20. Цікаво знати.
Слайд21. Відгадай загадку і дізнайся яку рослину найкраще вирощувати на підвіконні.
Слайд22. Проведи дослід – спостереження.
Слайд23. Обміркуй.
Слайд24. Для роздумів.
Слайд25. Гра «Плескаю і тупаю»
Слайд26. Упізнай рослини. Які з них не є кімнатні?
Слайд27. Які з цих рослин ти хочеш виростити на підвіконні?
- ЗВ (закріплення вивченого)
Слайд28. Висновок.
- Підсумок.
- Рефлексія.
