Каталог матеріалів

Урок №37 для 2 класу з "Я досліджую світ" за І. Грущинською - Яку форму має Земля?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинська, З. Хитра, І Дробязко.

Урок №37. Яку форму має Земля?

Мета: дати уявлення про Землю як про космічне тіло; підвести дітей до того, що глобус – зменшена модель Землі; вчити проводити дослідження користуючись глобусом, розвивати спостережливість, логічне мислення, пізнавальний інтерес.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Енергізатор «Передай імпульс»

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Пригадай, що таке Сонце?

Слайд6. Відгадай загадку.

Слайд7. Яку форму має земля?

Слайд8. Довідничок.

Слайд9. Розглянь зображення. Порівняй розміри Сонця та Землі.

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11. Слово вчителя.

Слайд12. Чи знаєш ти що це?

Слайд13. Розглянь стародавній та сучасний інтерактивний глобуси.

Слайд14. Фіксики «Глобус»

Слайд15. Фізкультхвилинка.

Слайд16-17. Словничок.

Слайд18. Відгадай загадку. Поясни відгадку.

Слайд19. Розглянь малюнок. Чи може вся Землі одночасно освітлюватися Сонцем?

Слайд20. Кошик запитань.

Слайд21. Доповни речення.

Слайд22. Що таке космос?

Слайд23. Плесни в долоньки, якщо твердження вірне, якщо ні – тупни ногою.

Слайд24. Якщо розмір Сонця порівняти з кавуном, то Земля нагадуватиме зернятко.

Слайд25. Досліди.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд26. Вправа «ПОПС»

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні