№034 - Що робити з опалим листям?
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________.20___ року
Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинська, З. Хитра, І Дробязко.
Урок №34.
Що робити з опалим листям?
Мета: формувати знання дітей про шляхи використання опалого листя; про користь опалого листя для рослин, тварин і ґрунту, про шкоду від спалювання опалого листя для навколишнього середовища. Розвивати вміння аналізувати, фантазувати, працювати в групах, виховувати бережливе ставлення до природи.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд2. Ранкове коло.
Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.
Слайд4. Дай відповідь на запитання.
Слайд5-10. Розкажи про осінні турботи людей, зображені на малюнках.
Слайд11. Розкажи про осінні турботи людей, зображені на малюнках. Доповни.
Слайд12. Рухлива вправа.
Слайд13. Поміркуй.
Слайд14-16. Яка користь від опалого листя?
Слайд17-18. Яка шкода від спалювання опалого листя?
Слайд19. Запам’ятай.
Слайд20. Фізкультхвилинка.
Слайд21. Яка шкода від спалювання опалого листя?
Слайд22-23. Запам’ятай.
Слайд24. Що робити з опалим листям?
Слайд25-29. Гра «Так чи ні»
Слайд30. Робота в зошиті.
Слайд31. Висновок.
- ЗВ (закріплення вивченого)
Слайд32. Кошик запитань.
- Підсумок.
- Рефлексія.
