№032 - Яких тварин варто стерегтися восени?
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________.20___ року
Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинська, З. Хитра, І Дробязко.
Урок №32.
Яких тварин варто стерегтися восени?
Мета: сформувати в учнів уявлення про небезпеку, яку можуть нести тварини, дати поняття про загрозу від диких тварин восени, навчати правильної поведінки у небезпечній ситуації; розвивати пізнавальну активність, уміння спостерігати, виховувати повагу і любов до природи, а зокрема до тварин, культуру поведінки в природі.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд2. Організація класу.
Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.
Слайд4. Пригадай.
Слайд5. Побесідуймо.
Слайд6. Відгадай загадку.
Слайд7. Розкажи .
Слайд8. Шершень.
Слайд9. Бджола.
Слайд10. Оса.
Слайд11. Розглянь уважно комах. Упізнай їх.
Слайд12. Дикий кабан.
Слайд13. Лось.
Слайд14. Олень.
Слайд15. Запам’ятай.
Слайд16. Рухлива вправа.
Слайд17. Укуси комах. Перша допомога.
Слайд18-19. Вовки. Поведінка при зустрічі з вовком.
Слайд20-22. Кабани. Поведінка при зустрічі з кабаном.
Слайд23-24. Ведмеді. Поведінка при зустрічі з ведмедем.
Слайд25. Хвилинка – цікавинка. Перегляд відео «Топ – 5 про все. Небезпечні тварини»
Слайд26. Запам’ятай.
Слайд27. Фізкультхвилинка.
Слайд28-33. Гра «Так чи ні»
- ЗВ (закріплення вивченого)
Слайд34-35. Відгадай загадку.
- Підсумок.
- Рефлексія.
