Каталог матеріалів

Урок №17 для 2 класу з "Я досліджую світ" за І. Грущинською - Звідки беруться хмари?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинська, З. Хитра, І Дробязко.

Урок №17. Звідки беруться хмари?

Мета: Ознайомити учнів із утворенням хмар, залежністю цього явища від погодних умов та властивостей води; учити встановлювати причинно – наслідкові зв’язки; розвивати дослідницькі навички, вміння спостерігати й аналізувати побачене, виховувати інтерес до того, що відбувається в навколишньому світі, до змін у природі.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Пригадай у яких станах вода трапляється в природі.

Слайд5. За яких умов вода перетворюється на пару?

Слайд6. За яких умов вода перетворюється на лід?

Слайд7. Побесідуймо.

Слайд8. Відгадай загадку.

Слайд9. Чи знаєш ти?

Слайд10. Слово вчителя.

Слайд11. Словничок.

Слайд12. Перегляд відео «Утворення хмар»

Слайд13. Словничок.

Слайд14. Розглянь хмарки. Чим вони відрізняються? Чи бачив ти дві однакові хмарки.

Слайд15. Чому хмари не однакові?

Слайд16. Словничок.

Слайд17. Прогнозуємо погоду за хмарами.

Слайд18. Рухлива вправа.

Слайд19. Перисті хмари.

Слайд20. Купчасті.

Слайд21. Шаруваті.

Слайд22. Запам’ятай.

Слайд23. Розглянь умовні позначки.

Слайд24. Прочитай народні прикмети про хмари.

Слайд25. Запам’ятай.

Слайд26-31. Розглянь світлини. Назви природні явища.

Слайд32. Поміркуй.

Слайд33. Фізкультхвилинка.

Слайд34-38. Розглянь світлини. На кого подібні хмари?

Слайд39. Для роздумів.

Слайд40. Кошик запитань.

Слайд41. Доповни речення.

Слайд42. Про яку речовину йдеться?

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд43. Розкажи.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні