№111 - Розпізнавання слів, які відповідають на питання скільки?. Вправляння у читанні числових виразів.
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
Нова українська школа - https://vsimpptx.com
«____»___________.20___ року
Конспект уроку української мови (письмо) з використанням навчального посібника «К. Пономарьова»
ІІ семестр
Урок №111.
Розпізнавання слів, які відповідають на питання скільки?. Вправляння у читанні числових виразів.
Мета: удосконалювати навичку письма; формувати уміння розпізнавати слова, які відповідають на питання скільки?, складати з ними речення; розвивати вміння правильно читати числові вирази, розгадувати ребуси; виховувати інтерес до навчання.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
Слайд2. Потренуйтесь писати букви і їх з’єднання.
Слайд3. Рухлива вправа.
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд4. Допоможи Ґаджикові знайти слова, які відповідають на питання скільки? Постав біля них значок ☑
Слайд5. Запиши слова позначені значком ☑
Слайд6. Рухлива вправа.
Слайд7. Яке із записаних слів називає найбільше число? Склади й запиши речення з цим словом.
Слайд8. Фізкультхвилинка.
Слайд9. Прочитай числові вирази. Перший починай зі слова до, а другий – зі слова від. Обчисли їх результати й запиши числом і словом.
Слайд10. Прочитай і відгадай загадку Родзинки. Підкресли слова, які відповідають на питання скільки?.
Слайд11. Рухлива вправа.
Слайд12. Склади й запиши речення зі словом-відгадкою.
- ЗВ (закріплення вивченого)
Слайд13. Розгадай ребуси Родзинки.
- Підсумок
- Рефлексія

{jcomments on}