№021 - Письмо малої і великої букви и И. Розвиток зв’язного мовлення. Тема: «Знайомлюся із секретами слів, якими називають кількість предметів».

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови(письмо)  з використанням навчального посібника Вашуленко М.С., Вашуленко О.В. 

Урок №21.

Письмо малої і великої букви и И. Розвиток зв’язного мовлення. «Знайомлюся із секретами слів, якими називають кількість предметів».

Мета: Порівнювати форми друкованої і рукописної великої і малої букви и И. Вчити писати малу і велику  букву и И. Звертати увагу на паралельність елементів букви, початок письма великої букви; закріплювати вміння ставити питання до слів, якими називають кількість предметів; збагачувати словниковий запас; розвивати спостережливість, уміння порівнювати, аналізувати.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

  1. МНД (мотивація навчальної діяльності)
  2. АОЗ (актуалізація опорних знань)
  3. ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Методика написання.

Слайд3. Напиши за зразком.

Слайд4. Рухлива вправа.

Слайд5. Напиши за зразком.

Слайд6. Рухлива вправа.

Слайд7. Напиши за зразком.

Слайд8. Рухлива вправа

Слайд9. Напиши за зразком

Слайд10. Що зображено на малюнку?

Слайд11. Методика написання.

Слайд12. Напиши за зразком.

Слайд13. Рухлива вправа

Слайд14. Напиши за зразком.

Слайд15. Рухлива вправа

Слайд16. Напиши за зразком.

Слайд17. Фізкультхвилинка.

Слайд18-20. Скільки олівців на малюнку?

  1. ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд21. Що не вистачає у другій підставці?

  1. Підсумок
  2. Рефлексія


Натисніть тут для завантаження

Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання