№014 - Письмо в повній графічній сітці. Розвиток зв’язного мовлення. «Вчуся запитувати».

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови(письмо)  з використанням навчального посібника Вашуленко М.С., Вашуленко О.В. 

Урок №14.

Письмо в повній графічній сітці. Розвиток зв’язного мовлення. «Вчуся запитувати».

Мета: Вчити писати півовали, овали в графічній сітці з похилою лінією (звернути увагу на початок письма півовалів, овалів), поєднувальний елемент овалу; формувати вміння порівнювати предмети, ставити питання.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

  1. МНД (мотивація навчальної діяльності)
  2. АОЗ (актуалізація опорних знань)
  3. ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Що зображено на малюнку?

Слайд3. Напиши за зразком.

Слайд4. Чи можна намалювати це дерево, не відриваючи олівець від паперу?

Слайд5. Рухлива вправа.

Слайд6. Що зображено на малюнку?

Слайд7. Напиши за зразком.

Слайд8. Фізкультхвилинка.

Слайд9. Яка фігура відрізняється від решти?

Слайд10. Подумай, про що можна запитати однокласників за малюнком.

Слайд11. Придумай запитання за малюнком. Починай зі слів: «Що», «Хто», «Де», «Як».

Слайд12. Позмагайтесь, хто більше придумає питань за малюнком.

  1. ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд13. Придумай запитання, які починаються зі слів: «З ким», «Коли», «Чому», «Про що».

  1. Підсумок
  2. Рефлексія


Натисніть тут для завантаження

Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання