№072 - Звуки [ц], [ц'], позначення їх буквами ц, Ц (це). Звуковий аналіз слів. Читання складів,слів. Мовні вправи. Опрацювання вірша «Порожній козуб» (за В.Лучуком)

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови(читання) з використанням навчального посібника Вашуленко М.С., Вашуленко О.В. 

Урок №72.

Звуки [ц], [ц'], позначення їх буквами ц, Ц (це).  Звуковий аналіз слів. Читання складів,слів. Мовні вправи. Опрацювання вірша «Порожній козуб» (за В.Лучуком)

 

Мета: познайомити учнів зі звуками [ц] , [ц’], буквою, яка їх позначає; вчити визначати звуки в словах; розвивати вміння відтворювати послідовність звуків у слові, вчити складати речення; розвивати пам’ять, мислення, збагачувати словниковий запас слів; розвивати і формувати навичку читання; виховувати пізнавальний інтерес; прищеплювати любов до рідної мови.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

  1. МНД (мотивація навчальної діяльності)
  2. АОЗ (актуалізація опорних знань)
  3. ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Вимовте подані склади спочатку пошепки, а потім голосно; спочатку повільно, а потім швидко.

Слайд4. Поправляємось

Слайд5-6. Що зображено на малюнку?

Слайд7. Порівняй останні звуки

Слайд8. Послухай

Слайд9. В яких словах була буква Ц?

Слайд10-11. З чого виготовлена буква?

Слайд12. Виготови свою букву

Слайд13. Рухлива вправа.

Слайд14-17. Розглянь, як утворюються слова

Слайд18-19. Розглянь, як утворюються слова

Слайд20. Закінчи

Слайд21. Фізкультхвилинка

Слайд22. Прочитай вірш

  1. ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд23. Чому порожній кошик у синиць?

  1. Підсумок
  2. Рефлексія


Натисніть тут для завантаження

Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання