№042 - Звуки [т], [т'], позначення їх буквою т, Т (те). Читання складів і слів із буквою т. Робота з дитячою книжкою.

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови(читання) з використанням навчального посібника Вашуленко М.С., Вашуленко О.В. 

Урок №42.

Звуки [т], [т'], позначення їх буквою т, Т (те). Читання складів і слів із буквою т. Робота з дитячою книжкою.

 

Мета: Вчити учнів/учениць розрізняти звуки [т] і [т′], сприймати на слух невеликий текст, виокремлювати в ньому слова зі звуками [т] і [т′]; ознайомити учнів/учениць з друкованою буквою т, Т, яка може позначати звуки [т] і [т′]; удосконалювати вміння робити звуковий аналіз слів із твердими і м’якими приголосними звуками; формувати вміння читати склади-злиття і слова з буквою т; формувати навичку читання слів із вивченими буквами; виховувати уважність, спостережливість, інтерес до дитячих книжок.

 

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

  1. МНД (мотивація навчальної діяльності)
  2. АОЗ (актуалізація опорних знань)
  3. ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2-4. Розглянь, чи є всі предмети зі списку?

Слайд5. Якому предмету відповідає схема?

Слайд6. Послухай.

Слайд7. В яких словах була буква «т»?

Слайд8-9. Як утворити букву «Т»?

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11-13. Гра «Сонечко».

Слайд14. Прочитай.

Слайд15. Фізкультхвилинка.

Слайд16. Пограйте в слова.

  1. ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд17. Прочитай.

  1. Підсумок
  2. Рефлексія


Натисніть тут для завантаження

Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання