№093 - Віднімаємо числа 6, 7, 8, 9. Сума зручних доданків.

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.


Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

Урок №93.

Віднімаємо числа 6, 7, 8, 9. Сума зручних доданків.

Мета: актуалізувати знання складу чисел і вміння подавати число у вигляді суми двох доданків; ознайомлювати із поняттям сума зручних доданків стосовно віднімання на основі взаємозв’язку арифметичних дій додавання і віднімання; вчити складати короткий запис до задачі, вчити розв’язувати задачі; ознайомити із коротким записом задач на знаходження невідомого доданка.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

  1. МНД (мотивація навчальної діяльності)
  2. АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд2-3. Заміни число сумою чисел.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4. Заміни зменшуване сумою чисел. Що залишиться, якщо від суми двох чисел відняти число, яке дорівнює одному доданку? Знайди значення різниць за схемами.

Слайд5. Від’ємник «підказує», якою сумою замінити зменшуване.

Слайд6. Заміни зменшуване сумою чисел. Що залишиться, якщо від суми двох чисел відняти число, яке дорівнює одному доданку? Знайди значення різниць за схемами.

Слайд7. Рухлива вправа.

Слайд8-9. Назви від’ємник. Заміни зменшуване сумою двох доданків, один із яких дорівнює від’ємнику. Знайди значення виразів за схемами.

Слайд10. Графічна вправа.

Слайд11.  Фізкультхвилинка.

Слайд12.  Добери до задачі короткий запис. Потім зміни запитання задачі так, щоб задачі відповідав інший короткий запис.

Слайд13.  Добери до задачі короткий запис. Потім зміни запитання задачі так, щоб їй відповідав інший короткий запис.

Слайд14. Рухлива вправа.

Слайд15. Про що або про кого йдеться в задачі? Назви ключові слова. Поясни, як склали короткий запис, що позначаються відрізки на схемі. Усно розв’яжи задачу.

Слайд16. Встав пропущені знаки арифметичних дій в істинних рівностях.

  1. ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд17. У кошику лежать 2 яблука та 6 груш. Не дивлячись Іван бере із кошика 4 фрукти. Поміркуй, які це можуть бути фрукти.

Підсумок

Виконання інтерактивного завдання.

  1. Рефлексія


Натисніть тут для завантаження

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання