№047 - Відкриваємо спосіб міркування при додаванні і відніманні числа 0.

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.


План-конспект уроку

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

Урок №47.

Відкриваємо спосіб міркування при додаванні і відніманні числа 0.

Мета: ознайомити учнів із прийомами додавання і віднімання нуля; формувати навички додавання і віднімання числа 1, додавати і віднімати число 2; закріпити правило віднімання однакових чисел, знання складу чисел, уміння подавати число у вигляді суми двох чисел, складати рівність на віднімання з даним числом. Пропедевтика переставного закону додавання та взаємозв'язку між діями додавання і віднімання через складання рівностей до кісточок доміно. Розвивати логічне мислення учнів.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

  1. МНД (мотивація навчальної діяльності)
  2. АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд2. Встанови, чи є числовий ряд натуральним. Яке число зайве? Чи можеш продовжити натуральний ряд чисел?

  1. ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Знайди значення виразів. Підкресли значення сум.

Слайд4. Рухлива вправа.

Слайд5. Склади за кожною кісточкою доміно дві рівності на додавання.

Слайд6. Якщо додати нуль до числа, одержимо те саме число.

Слайд7. Якщо відняти нуль від числа, одержимо те саме число.

Слайд8. Рухлива вправа.

Слайд9. Графічна вправа.

Слайд10. Знайди значення виразів.

Слайд11.  Фізкультхвилинка.

Слайд12-15. Що означає «додати 2»? «відняти 2»? Знайди за схемою значення виразів.

Слайд16. Рухлива вправа.

Слайд17. Уяви, що відрізками позначено кількість цукерок. Склади рівності за схемами.

Слайд18. Сходи на дитячу гірку складаються з 9 сходинок. Дівчинка стоїть на 4 сходинці зверху, а хлопчик – на 4 знизу. Чи стоять діти на одній сходинці?

  1. ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд19. Знайди значення сум. Склади відповідні рівності.

Підсумок

  1. Рефлексія


Натисніть тут для завантаження

{jcomments on}
Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання