№040 - Досліджуємо склад числа 10.

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.


План-конспект уроку

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

Урок №40.

Досліджуємо склад числа 10.

Мета: формувати поняття про склад числа 10; учити подавати число 10 у вигляді суми двох доданків та складати рівності на віднімання з числом 10. Учити інтерпретувати арифметичні дії додавання і віднімання за допомогою відрізків; користуватися знаками додавання і віднімання, поняттями вираз, значення виразу. Формувати вміння складати рівності на додавання і віднімання на основі складу чисел 2-9; порівнювати числа логічним способом. Пропедевтика переставного закону додавання та взаємозв'язку арифметичних дій додавання і віднімання шляхом складання рівностей на додавання і віднімання до кісточок доміно та схем. Розвивати логічне мислення учнів шляхом формування прийомів розумових дій.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

  1. МНД (мотивація навчальної діяльності)
  2. АОЗ (актуалізація опорних знань)

 Слайд2. Прокоментуй малюнки. Доповни схеми, склади відповідні рівності.

  1. ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Попрацюй з числами та кружками. Прокоментуй малюнок і записи до нього. Усно знайди значення виразів.

Слайд4. Рухлива вправа.

Слайд5-12. Скільки намистин треба донизати, щоб їх стало по 10? Домалюй.

Слайд13. Рухлива вправа.

Слайд14. Зоровий диктант.

Слайд15. Розглянь пари чисел, які складають число 10. Що цікаве можна помітити? Запиши відповідні рівності на додавання.

Слайд16. Рухлива вправа.

Слайд17. Обведи лінією кісточки доміно, які ілюструють склад числа 10.

Слайд18. Склади за кожною схемою рівності на додавання і віднімання.

Слайд19. Фізкультхвилинка.

  1. ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд20.  На кущі було 7 ягід. 5 ягід з’їв равлик. Виконай відповідну схему. Запиши рівність, за якою дізнаємося, скільки ягід залишилося на кущі.

  1. Підсумок
  2. Рефлексія


Натисніть тут для завантаження

{jcomments on}
Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання