s1 s2 s3 s4 s5 s6
preload image preload image

№026 - Вивчаємо число і цифру 7

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.


План-конспект уроку

Нова українська школа - http://new.vsimppt.com.ua

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

Урок №26.

Вивчаємо число і цифру 7. +1 →  наступне число,  –1  →   попереднє число.

Мета: формувати в учнів поняття числа як кількісної характеристики класу скінченних еквівалентних множин. Ознайомити учнів із прийомом додавання та віднімання числа 1 на основі порядку числа в натуральному ряді. Формувати поняття про число 7; співвідносити число предметів і цифру 7; учити писати цифру 7; ознайомити учнів зі способом утворення числа 7, з місцем числа 7 у натуральному ряді. Формувати уявлення про сутність додавання та віднімання. Учити складати рівності на додавання на основі складу чисел 2, 3, 4, 5, 6. Учити виконувати додавання та віднімання на числовому промені.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

1.     ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

2.     МНД (мотивація навчальної діяльності)

3.     АОЗ (актуалізація опорних знань)

 Слайд2. Попрацюємо з геометричними фігурами.

4.     ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. У числовому ряді встав пропущені числа . Підкресли однією рискою числа, менші за 6, двома рисками — більші від 6.

Слайд4. Як одержати наступне число? попереднє? Усно склади рівності за числовими променями.

Слайд5. Рухлива вправа.

Слайд6. Як одержати наступне число? попереднє? Усно склади рівності за числовими променями.

Слайд7. Рухлива вправа.

Слайд8. Фізкультхвилинка.

Слайд9. Запиши до чисел наступні; попередні. Доповни рівності.

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11. Зоровий диктант.

Слайд12. Фізкультхвилинка.

Слайд13. Скільки трикутників? чотирикутників? кругів?

Слайд14. Методика написання цифри 7.

Слайд15-16. 7 — це 6 і ще 1 або 7 — це 8 без 1.

Слайд17. Рухлива вправа.

Слайд18. Перевір, чи правильно позначено цифрами кількість точок на кісточках доміно і кількість фігур.

Слайд19. Рухлива вправа.

5.     ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд20. У Китаї людей мешкає більше, ніж в Індії. В  Індії мешкає більше, ніж в Україні . У якій країні мешкає найбільше людей? Поясни, що позначає кожний відрізок.

6.     Підсумок

7.     Рефлексія



Натисніть тут для завантаження

Додати коментар


Захисний код
Оновити