№010 - Розбиваємо об’єкти на групи за спільною ознакою. Наступне, попереднє, числа.

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.


План-конспект уроку

Нова українська школа - http://new.vsimppt.com.ua

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

Урок №10.

Розбиваємо об’єкти на групи за спільною ознакою. Наступне, попереднє, числа.

Мета:  формувати поняття про число як про кількісну характеристику      класу скінченних еквівалентних множин. Закріпити правила лічби; продовжувати формувати уявлення про множину;       формувати уявлення про підмножину як частину множини; формувати поняття наступне число, попереднє число та вчити         користуватися відповідними термінами.        

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

1.     ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

2.     МНД (мотивація навчальної діяльності)

3.     АОЗ (актуалізація опорних знань)

 Слайд2. Попрацюємо з арифметичними штангами.

4.     ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

 Слайд3-4. Назви групу (множину). Назви її елементи зліва направо. Який за порядком огірок? Поміркуй, що треба  знати, щоб відповісти на це питання.

Слайд5. Рухлива вправа.

Слайд6. Назви групу (множину) . Хто стоїть за коровою? перед овечкою? Хто сидить між свинкою та собачкою? Який за порядком цап, якщо лічити зліва направо? справа наліво?

Слайд7. Полічи зернини. Назви числа . Яке число стоїть за числом 7? Яке число стоїть перед числом 5? Яке наступне число за числом  4? Яке попереднє число до числа 9? Між якими числами стоїть число 5?

Слайд8. Рухлива вправа.

Слайд9. Зоровий диктант.

Слайд10. Назви групу (множину). Здогадайся, за якими ознаками її розподілено на частини. Частина множини — це підмножина.

Слайд11. Фізкультхвилинка.

5.     ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд12-14. Назви групу (множину) . Розподіли групу (множину) на підмножини за певною ознакою . Скільки елементів містить кожна підмножина?

Слайд15. Назви групу (множину). Подумай, які підмножини можна утворити. Кого більше — дітей чи цуценят? Доведи свою думку.

6.     Підсумок

 Слайд16. Виконання інтерактивного завдання.

7.     Рефлексія



Натисніть тут для завантаження

{jcomments on}
Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання