№031 - Професійна мистецька освіта: музичні школи, музичні академії. К. Дебюссі. Доктор Gradus ad Parnassum (Шлях до Парнасу).
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________.20___ року
Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол»
Урок №31.
Професійна мистецька освіта: музичні школи, музичні академії. К. Дебюссі. Доктор Gradus ad Parnassum (Шлях до Парнасу). Н. Нижанківський. Івасик грає на чельйо. Музика Т. Попатенко, слова М. Івенсен «Урок». Робота в парах: виконання ритмічних послідовностей.
Мета: збагатити уявлення учнів про мистецькі професії; розвивати музично-творчі здібності учнів; виховувати інтерес, любов до музики, пісні.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд4. Бесіди «Як стати справжнім митцем?»
Слайд5. Claude Debussy - Doctor Gradus ad Parnassum.
Слайд6. Н.Нижанківській «Івасько грає на чельо».
Слайд7. Як композитори «розповіли» про маленьких музикантів, котрі вправляються в грі на музичних інструментах?
Слайд8. Робота в парах.
Слайд9. Фізкультхвилинка.
Слайд10. Музика Т. Попатенко, слова М. Івенсен «Урок».
Слайд11. Виконання - Музика Т. Попатенко, слова М. Івенсен «Урок».
Слайд12. Виконайте разом пісню в ролях.
Слайд13. Що потрібно робити, що стати музикантом-професіоналом? На якому інструменті ти бажаєш грати?
- ЗВ (закріплення вивченого)
- Підсумок
- Рефлексія
