№026 - Великдень, писанки. Музична фраза. Н. Курій-Максимів. Великдень. Музика М. Катричка, слова В. Кленця, Н. Андрусич «Писанка». Створення мелодії до вірша.
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________.20___ року
Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол»
Урок №26.
Великдень, писанки. Музична фраза. Н. Курій-Максимів. Великдень. Музика М. Катричка, слова В. Кленця, Н. Андрусич «Писанка». Створення мелодії до вірша.
Мета: формувати знання про Великдень та його символи, святкування в давнину і донині; ознайомитись з музичними творами, присвяченими Великодню; розвивати чуття ритму, вокально-хорові навички, працювати над дикцією, диханням; розвивати образно - асоціативне мислення учнів; виховувати інтерес до народного мистецтва, ціннісне ставлення до традицій народу.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд4-7. Бесіда на тему «Вже недалечко червоне яєчко!»
Слайд8. Культурний набуток України – Писанка.
Слайд9. Музика «Загублена писанка».
Слайд10. Музика М. Катричка, слова В. Кленця, Н. Андрусич «Писанка»
Слайд11. Запам’ятай! Мелодія пісень складається з окремих частин – фраз. Музична фраза – це закінчена думка.
Слайд12. Фізкультхвилинка
Слайд13. Придумай власну пісеньку на слова С. Жупанина.
- ЗВ (закріплення вивченого)
- Підсумок
- Рефлексія
