№018 - Театр. Актор. Правила поведінки в театрі. М. Равель. Балет «Дитя та чари»
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________.20___ року
Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол»
Урок №18.
Театр. Актор. Правила поведінки в театрі. М. Равель. Балет «Дитя та чари» (відеофрагмент). Українська народна пісня «Два півники» ( виконання в ролях, з ритмічним супроводом – барабан, трикутник, бубон). Інсценізація змісту віршів.
Мета: ознайомити дітей з театром як видом мистецтва, атрибутами, пов’язаними з театром; розвивати творчі здібності та емоційну чутливість, здатність бачити себе очима однолітків, навички співпраці, поваги до іншого, впевненість у собі, збагачувати активне мовлення учнів новими словами; формувати вміння творчо опрацювати та інсценізувати вірші; сприяти дотриманню правил поведінки у театрі; виховувати естетичний смак учнів.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд4. Театр (грец.— «місце видовища») — вид мистецтва, що відображає життя в сценічній дії, яку виконують актори перед глядачами, що здійснює вистави певним колективом артистів і приміщення, будинок, у якому відбуваються вистави.
Слайд5. Театр буває драматичним та музичним.
Слайд6-11. Відвідаємо віртуальний театр. Правила поведінки.
Слайд12. Моріс Равель – Дитя та чари.
Слайд13. Фізкультхвилинка.
Слайд14. Два півники.
Слайд15-16. Виконайте разом з друзями пісню в ролях. Створіть музичний супровід.
Слайд17. Граємось в театр.
- ЗВ (закріплення вивченого)
- Підсумок
- Рефлексія
