№010 - Звуки та кольори в мистецтві., Сім кольорів веселки - сім нот (порівняння, ознайомлення).

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол»

Урок №10.

Звуки та кольори в мистецтві., Сім кольорів веселки - сім нот (порівняння, ознайомлення). О. Збруцька. Райдуга. С. Прокофʼєв. Дощик і веселка. Слова Н. Гуркіної Веселка; Музика і слова Н. Май. «Кап-кап-кап».

Мета: розширювати уявлення учнів про емоційний зміст музики на основі кольорових настроїв веселки; активізувати образне мислення учнів; розвивати творчу фантазію учнів, уяву, уміння імпровізувати; виховувати в учнів вокальні, виконавські навички, прищеплювати зацікавленість музикою, співом.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

  1. МНД (мотивація навчальної діяльності)
  2. АОЗ (актуалізація опорних знань)
  3. ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4. Вступна бесіда – «Що таке веселка?»

Слайд5. Сергій Прокоф'єв – Дощик і веселка.

Слайд6. Спробуємо передати мелодію за допомогою рухів.

Слайд7. Розучування тесту пісні Н. Гуркіної – Веселка.

Слайд8. Виконуємо пісеньку Н. Гуркіної – Веселка.

Слайд9. Фізкультхвилинка.

Слайд10. Прослуховування музичного твору Наталії Май – Кап-кап-кап.

Слайд11. Розучування тесту пісні Наталії Май – Кап-кап-кап.

Слайд12. Виконуємо пісеньку Наталії Май – Кап-кап-кап.

Слайд13. Нотний будинок.

  1. ЗВ (закріплення вивченого)
  2. Підсумок
  3. Рефлексія


Натисніть тут для завантаження

Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання