№001 - Музичні та шумові звуки. Мелодія. Правила співу. М/ф «Гойда, гойда-гой, ніченька іде» у виконанні Н. Матвієнко (фрагмент). Музика і слова Н. Май «Пісня першокласника».
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________.20___ року
Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол»
Урок №1.
Музичні та шумові звуки. Мелодія. Правила співу. М/ф «Гойда, гойда-гой, ніченька іде» у виконанні Н. Матвієнко (фрагмент). Музика і слова Н. Май «Пісня першокласника».
Мета: формувати знання про музичні звуки, ознайомити з головними правилами слухання музики і співу; розвивати вокально-хорові навички, культуру сприймання музики; виховувати ціннісне ставлення до мистецтва, навчання.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд2. Дивовижний світ мистецтва. Вступне слово вчителя.
Слайд3-5. Серед вас уже є…
Слайд6. Бесіда на тему «Що таке музика?»
Слайд7. Ми не живемо в тиші …
Слайд8. Проаналізуй звуки. До якого типу їх можна віднести?
Слайд9. Про музику
Слайд10. Мелодія – це музичні звуки, що складені у виразний наспів.
Слайд11. Мирослав Скорик - Мелодія
Слайд12. Фізкультхвилинка.
Слайд13. Гойда, гойда-гой, ніченька іде…
Слайд14. Послухаємо пісню Наталії Май – пісня першокласника. (1 куплет)
Слайд15. Розучуємо текст.
Слайд16. Співаймо разом.
Слайд17. Придумайте мелодію до поспівки.
- ЗВ (закріплення вивченого)
- Підсумок
- Рефлексія

{jcomments on}