Каталог матеріалів

Урок №27 для 10-11 класів по модулю "Графічний дизайн" - Багатосторінкові видання та їх формат. Загальні питання побудови композиції шпальти (смуги ) набору. Сітка.

«___»__________ 20___ року

Урок №27. Багатосторінкові видання та їх формат. Загальні питання побудови композиції шпальти (смуги ) набору. Сітка. Складові шпальти набору (кегль шрифту, інтерліньяж, відстань між колонками (середник), поля). Методи композиції тексту та графіки в смузі набору

Мета: Допомогти учням засвоїти поняття «книга», «тираж», «примырник», «шпальта», «кегль», «ынтерлыньяж», «поля». Ознайомити з основними інструментами для роботи з текстом і зображенням. Формувати вміння виділяти головне, актуалізувати, конспектувати, порівнювати, зіставляти. Забезпечити диференційований підхід. Встановити зв'язки між засвоєними та новими знаннями. Формувати групи компетентностей: соціально-трудову, інформаційну, загальнокультурну, соціально-трудову, уміння вчитися.

Тип уроку: засвоєння нових знань;

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.

Програмне забезпечення: Adobe InDesign

Хід уроку

І. Організаційний етап

  • Привітання з класом

Доброго дня, діти.

  • Повідомлення теми і мети уроку

Сьогодні на уроці ми з вами ознайомимося з багатосторінковими виданнями та їх форматами. Загальними питаннями побудови композиції шпальти (смуги ) набору. Сіткою. Складовими шпальтами набору (кегль шрифту, інтерліньяж, відстань між колонками (середник), поля). Методи композиції тексту та графіки в смузі набору

ІІ. Мотивація навчальної діяльності

Не забувайте про правила поведінки на уроці. (Слайд2).

ІІІ. Актуалізація опорних знань

  • Перевірка знань (Слайд 3)

Вивчення нового матеріалу

Розповідь вчителя з демонстрацією презентації

ІV. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок

Практичне завдання (Слайд 28)

Релаксація

Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору

Підведення підсумків уроку

Бесіда за питаннями (Слайд 29)

Домашнє завдання

Слайд 30. Опрацювати вивчений матеріал

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні