Каталог матеріалів

Урок №25 для 10-11 класів по модулю "Графічний дизайн" - Листівка. Призначення. Композиційні прийоми створення листівки. Шрифтові композиції та графічні елементи листівок.

«___»__________ 20___ року

Урок №25. Листівка. Призначення. Композиційні прийоми створення листівки. Шрифтові композиції та графічні елементи листівок. Створення листівки (колаж).

Мета: Допомогти учням засвоїти поняття «листівка», «композиційні прийоми створення листівок», «шрифтові композиції». Ознайомити з основними інструментами для роботи з текстом і зображенням. Формувати вміння виділяти головне, актуалізувати, конспектувати, порівнювати, зіставляти. Забезпечити диференційований підхід. Встановити зв'язки між засвоєними та новими знаннями. Формувати групи компетентностей: соціально-трудову, інформаційну, загальнокультурну, соціально-трудову, уміння вчитися.

Тип уроку: засвоєння нових знань;

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.

Програмне забезпечення: Adobe InDesign

Хід уроку

І. Організаційний етап

  • Привітання з класом

Доброго дня, діти.

  • Повідомлення теми і мети уроку

Сьогодні на уроці ми з вами ознайомимося з поняттям «листівка» та їх призначенням. Розглянемо композиційні прийоми створення листівки. Визначимо найдоцільніші шрифтові композиції та графічні елементи листівок. Навчимося створювати листівки .

ІІ. Мотивація навчальної діяльності

Не забувайте про правила поведінки на уроці. (Слайд2).

III. Вивчення нового матеріалу

Розповідь вчителя з демонстрацією презентації

ІV. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок

Практичне завдання (Слайд 15)

Релаксація

Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору

  1. Підведення підсумків уроку
  • Бесіда за питаннями (Слайд 16)
  1. Домашнє завдання

Слайд 17. Опрацювати вивчений матеріал

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні