№016 - Векторний графічний редактор як інструмент для дизайну. Основні інструменти для малювання.
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«___»__________ 20___ року
Урок №16.
Векторний графічний редактор як інструмент для дизайну. Основні інструменти для малювання. Робота з векторними контурами. Створення об’єктів , що складаються з кількох базових геометричних фігур. Редагування кривих й ламаних та створення з них нових об’єктів
Мета: Допомогти учням засвоїти поняття «векторна графіка», «векторний графічний редактор». Ознайомити з основними інструментами для малювання. Формувати вміння виділяти головне, актуалізувати, конспектувати, порівнювати, зіставляти. Забезпечити диференційований підхід. Встановити зв'язки між засвоєними та новими знаннями. Формувати групи компетентностей: соціально-трудову, інформаційну, загальнокультурну, соціально-трудову, уміння вчитися.
Тип уроку: засвоєння нових знань;
Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.
Програмне забезпечення: браузер, Adobe Photoshop
Хід уроку
І. Організаційний етап
- Привітання з класом
Доброго дня, діти.
- Повідомлення теми і мети уроку
Сьогодні на уроці ми з вами ознайомимося з векторним графічним редактором як інструментом для дизайну.Розглянути основні інструменти для малювання.Розглянути алгоритм створення об’єктів , що складаються з кількох базових геометричних фігур. Редагування кривих й ламаних та створення з них нових об’єктів
ІІ. Мотивація навчальної діяльності
Не забувайте про правила поведінки на уроці. (Слайд2).
ІІІ. Актуалізація опорних знань
- Перевірка знань (Слайд 3)
- Вивчення нового матеріалу
Розповідь вчителя з демонстрацією презентації
ІV. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок
Практичне завдання (Слайд 16)
Релаксація
Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору
- Підведення підсумків уроку
- Бесіда за питаннями (Слайд 17)
- Домашнє завдання
Слайд 18. Опрацювати вивчений матеріал
