Каталог матеріалів

Урок №23 для 9 класу - Практична робота №8. Використання логічних функцій для вирішення поставлених задач.

«___»__________ 20___ року

Урок №23. Практична робота №8. Використання логічних функцій для вирішення поставлених задач.

Мета: застосувати на практиці знання з використання логічних функцій. Формувати вміння виділяти головне, актуалізувати, конспектувати, порівнювати, зіставляти. Забезпечити диференційований підхід. Установити зв'язки між засвоєними та новими знаннями. Формувати групи компетентностей: соціально-трудову, інформаційну, загальнокультурну, соціально-трудову, уміння вчитися.

Тип уроку: засвоєння нових знань.

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.

Програмне забезпечення: табличний процесор.

 

Хід уроку

І. Організаційний етап

  • Привітання з класом
  • Доброго дня, діти.
  • Повідомлення теми і мети уроку

Сьогодні в нас незвичайний урок на ньому ми закріпимо на практиці знання отримані на попередніх уроках. Тема нашої практичної роботи «Використання логічних функцій для вирішення поставлених задач».

ІІ. Мотивація навчальної діяльності

  • Не забувайте про правила поведінки на уроці. (Слайд2).

 

ІІІ. Актуалізація опорних знань (Слайд 4)

  1. Що таке функція?
  2. Що таке аргумент функції?
  3. Назвіть кілька категорій функцій в Excel.
  4. Чи існують функції без аргументів в Excel?
  5. Як позначають операції відношень?
  6. Що є першим аргументом логічної функції IF?

Усвідомлення набутих знань та формування вмінь і навичок

  • Практична робота (Слайд 6)

Слайд 7. Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору

Релаксація

Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору

Підведення підсумків уроку

  • Бесіда за питаннями (Слайд 8)
  1. Які функції належать до категорії логічних функцій?
  2. Як можна копіювати формули в Excel?
  3. Чи існують функції без аргументів в Excel?
  4. Що є першим аргументом логічної функції IF?
  5. Яка структура функції у Excel?

Домашнє завдання

Повторити конспект.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні