Каталог матеріалів

Урок №17 для 9 класу - Створення анімованої тривимірної моделі. Поняття про 3D-друк.

«___»__________ 20___ року

Урок №17. Створення анімованої тривимірної моделі. Поняття про 3D-друк.

 

Мета: створити з учнями анімацію тривимірної моделі в Blender, ознайомити учнів із поняттям 3D-друк. Формувати вміння виділяти головне, актуалізувати, конспектувати, порівнювати, зіставляти. Забезпечити диференційований підхід. Установити зв'язки між засвоєними та новими знаннями. Формувати групи компетентностей: соціально-трудову, інформаційну, загальнокультурну, соціально-трудову, уміння вчитися.

Тип уроку: засвоєння нових знань.

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.

Програмне забезпечення: Blender-2.90.

 

Хід уроку

 Організаційний етап

  • Привітання з класом
  • Доброго дня, діти.
  • Повідомлення теми і мети уроку

Сьогодні ми ознайомимось з поняттям 3D-друку та створимо анімацію тривимірної моделі в Blender.

Мотивація навчальної діяльності

  • Не забувайте про правила поведінки на уроці. (Слайд2).

 

Актуалізація опорних знань (Слайд 3)

  1. Назвіть види анімації, які можна виконувати в Blender.
  2. Дайте визначення поняттю «ключовий кадр».
  3. Назвіть вбудовані редактори для коригування ключів у Blender.
  4. Опишіть вікно «Шкали часу».
  5. Назвіть кроки для створення анімації за допомогою «Шкали часу».
  6. Для чого призначена кнопка «І»?

Вивчення нового матеріалу

Розповідь учителя з демонстрацією презентації (слайди 4-20)

Фізкультхвилинка

Усвідомлення набутих знань та формування вмінь і навичок

  • Практичне завдання(Слайд 22)

Релаксація

Слайд 23. Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору

 Підведення підсумків уроку

  • Бесіда за питаннями (Слайд 24)
  1. Що таке адитивні технології?
  2. Де застосовують 3D-принтери?
  3. Які є принципові технології 3D-друку?
  4. Які адитивні технології розрізняють?
  5. Що потрібно для друку 3D-моделі?
  6. У якому році придумали термін "3D-друк"?

Домашнє завдання

Опрацювати конспект.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні