№32 - Робота з комп‘ютерними програмами
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
План-конспект уроку
«___»__________ 20___ року
Урок №32.
Робота з комп‘ютерними програмами на розвиток логічного мислення.
Цілі:
- навчальна: розвивати логічне мислення за допомогою комп’ютерних онлайн-ігор;
- розвивальна: розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки;
- виховна: виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.
Тип уроку:
- засвоєння нових знань; формування вмінь і навичок;
Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.
Програмне забезпечення: Google Chrome
Хід уроку
І. Організаційний етап
- Привітання з класом
Доброго дня, діти.
- Повідомлення теми і мети уроку
Сьогодні на уроці ми з вами будемо розвивати своє логічне мислення за допомогою комп’ютерних онлайн ігор.
ІІ. Мотивація навчальної діяльності
Не забувайте про правила поведінки на уроці. (Слайд2).
Слайд3. Скільки горошин може ввійти в один стакан? (Жоден (горох не ходить)).
Слайд4.В якому випадку 6 дітей, 5 дорослих, 2 собаки, які накрились 1 парасолькою не намокнуть? (Коли не буде дощу)
Слайд5.Скільки букв в алфавіті? (А Л Ф А В І Т - 7 літер)
Слайд6.Так тримати! Гарна робота!
ІІІ. Актуалізація опорних знань
- Повторення раніше вивченого матеріалу
- Який орган людини відповідає опрацювання, збереження та опрацювання інформації?
- Що таке логіка?
IV. Вивчення нового матеріалу
Слайд7. Що ж таке логіка та логічне мислення? Логічне мислення — здатність мислити точно й послідовно, не допускаючи суперечок в своїх міркуваннях, та вміння викривати логічні помилки.
Слайд8-9. Сьогодні на уроці ми будемо працювати з рядом ігор на розвиток цієї самої логіки - http://play-games.com.ua/rozvivayuchi-dlya-ditej/rozvivayuchi-igri-dlya-ditej-7-rokiv.
Цікаво знати
Слайд10. Концепт гібрида гелікоптера та літака котрий має змогу підніматись вертикально та розвивати більшу швидкість за гелікоптера.
V. Фізкультхвилинка
А зараз, шановні діти давайте поглянемо на екран (слайд з фізкультхвилинкою) та попробуємо повторити всі ці дії які будуть нам демонструвати герої на екрані (відео фізкультхвилинка)
VІ. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок
- Практичне завдання(Слайд12)
Робота з он-лайн іграми для розвитку логіки.
- Релаксація
Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору
Очима швидко обертаймо,
Та головою не хитаймо.
Ліворуч – раз, два, три, чотири.
Праворуч – стільки ж повторили.
По колу очі обертаймо,
І все навколо розглядаймо.
Раз коло, два і три, чотири.
Щільніше очі ми закрили.
На п’ять і шість їх потримали
По колу знов пообертали.
VII. Підведення підсумків уроку
- Бесіда за питаннями(Слайд13)
- Що таке логічне мислення?
- З якими іграми ви сьогодні працювали?
- Які складності у вас виникали?
- Яке з завдань Вам сподобалось найбільше?
