№30 - Створення малюнку на основі лінійного алгоритму.
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«___»__________ 20___ року
Урок №30.
Створення малюнку на основі лінійного алгоритму.
Мета: навчати учнів створювати малюнок в середовищі виконавця «Кенгуру» на основі лінійного алгоритму; розвивати логічне мислення та просторому уяву; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки; виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.
Тип уроку:
- засвоєння нових знань; формування вмінь і навичок;
Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.
Програмне забезпечення: Сходинки до інформатики
Хід уроку
І. Організаційний етап
- Привітання з класом
- Повідомлення теми і мети уроку
ІІ. Актуалізаційно-мотиваційний етап
Слайд4. Актуалізаційна гра «Збери слово»
Слайд5. Дай відповіді на питання:
- Що таке алгоритм?
- Який алгоритм називається лінійним?
- Хто може бути виконавцем алгоритму?
- Яким чином команди алгоритму можна представити у вигляді таблиці?
Слайд6. Погляньте хто сьогодні буде виконувати наші вказівки. Привітайтесь з нашим героєм.
IІІ. Вивчення нового матеріалу
Демонстрація навчальних слайдів. Розповідь вчителя.
Практична діяльність за комп’ютером.
Релаксація
Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору
ІV. Підведення підсумків уроку
- Бесіда за питаннями (Слайд18)
- Під час виконання яких завдань у вас виникали труднощі?
- Які ваші пропозиції для їх ліквідації?
