№26 - Поняттям команди. Порівняння команди й спонукального речення. Команди й виконавці.

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.

«___»__________ 20___ року

Урок №26.

Поняття команди. Порівняння команди й спонукального речення. Команди й виконавці.

Мета: ознайомити з поняттям команди, провести порівняння команди та спонукального речення, познайомити з виконавцями команд; розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки; виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.

Тип уроку:

  • засвоєння нових знань; формування вмінь і навичок;

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.

Хід уроку

І. Організаційний етап

  • Привітання з класом
  • Повідомлення теми і мети уроку

ІІ. Емоційне налаштування

ІІІ. Актуалізація вивченого матеріалу (Слайд5-12)

Вправа «Lego світлофор»

  • Булінг – це добре! - Невірно
  • Кібербулінг – це залякування, цькування, задирання, котре відбувається в мережі Інтернет, але не карається на законному рівні. - Невірно
  • Приватна інформація — інформація про певні відомості, доступ та поширення яких можливе лише за згодою її власників та на тих умовах, які вони вкажуть. - Вірно
  • Щоб захистити себе від доступу до приватної інформації потрібно встановлювати пін-коди та паролі на пристрої - Вірно
  • Авторські права — це набір правил, які дозволяють авторам наукових творів отримати соціальні блага від результатів своєї творчої діяльності - Невірно
  • Мережа – це група, підключених однин до одного комп’ютерів - Вірно
  • Сайт – це група, пов’язаних між собою серверів - Невірно
  • Слова, які вводять в рядок пошуку для знаходження потрібної інформації називаються ключовими - Невірно

IІІ. Вивчення нового матеріалу

Демонстрація навчальних слайдів. Розповідь вчителя.

ІV. Фізкультхвилинка

  1. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок
  • Практичне завдання (Слайд32-33)
  • Релаксація
  1. Підведення підсумків уроку
  • Бесіда за питаннями (Слайд34)
  1. Визнач, яке речення є спонукальним, яке -розповідним, а яке - питальним.
    • а) Ось і настали перші морозні дні.
    • б) Чи тепло тобі, дівчинко?
    • в) Бігом додому!
  2. Побудуй розповідне та спонукальне речення
    • зі словами: магазин, картопля


Натисніть тут для завантаження

Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання