GRAN

Програма GRAN1 призначена для графічного аналізу функцій, звідки і походить її назва (GRaphic ANalysis).

Microsoft Paint

Microsoft Paint - багатофункціональний, але в той же час досить простий у використанні растровий графічний редактор компанії Microsoft, що входить до складу всіх операційних систем Windows, починаючи з перших версій.

MyTestXPro

MyTestXPro - система програм для створення і проведення комп'ютерного тестування, збору та аналізу їх результатів. Одним із завдань повсякденного вчительської праці є необхідність здійснювати контроль знань учнів. Форми контролю, що застосовуються вчителями, дуже різноманітні, але найбільш часто використовуються письмовий або усний опитування. На жаль, ці форми не позбавлені недоліків.

Netop School

Netop School - флагманське рішення компанії NetOp для управління комп'ютерними класами. Розроблене для викладачів і інструкторів, які використовують комп'ютери в процесі навчання, Netop School має потужні інструменти для підготовки і проведення занять, а також оцінки знань в ході тестування.

NetSupport School

NetSupport School - набагато краже рішення для вчителів ніж NetOp School. NetSupport School - є провідним продуктом у галузі управління класним управлінням, що забезпечує нагородами функції моніторингу, контролю, співпраці та оцінки...

Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання