«Скарбниця знань» 2-4 клас

За допомогою програми «Скарбниця знань» 2-4 клас діти в ігровій формі познайомляться з поняттям інформації та предметом інформатики, навчаться виділяти в предметах певні ознаки та якості, встановлювати подібність і відмінність між кількома предметами.

«Скарбниця знань» 5-6 клас

За допомогою даної програми діти зможуть закріпити свої знання в галузі інформатики та інформації, апаратного та програмного забезпечення, моделей, об'єктів і комп'ютерного моделювання, двійкової системи числення; попрацювати з клавіатурними тренажерами та багато іншого.

GCompis

Перша версія збірки ігор була створена в 2000 році Бруно Кудуан (Bruno Coudoin), французьким інженером-програмістом. Розпочинаючи з першої редакції, вони розповсюджувалися вільно в Інтернеті і були захищені ліцензією GPL GNU. Водночас, це спонукало розвиток «рідного» освітнього програмного забезпечення під Linux. З того часу, програмне забезпечення почало безперервно удосконалюватися, в термінах графічного оформлення і кількості дій, завдячуючи допомозі багатьох розробників та дизайнерів, що приєдналися до проекту за ці роки.

Omnitux

Omnitux — це програмне забезпечення, дещо подібне до пакету програм GCompris, але графічний редактор та клавіатурний тренажер не належать до його складу і є окремими програмами. Крім того, в цьому пакеті відсутній модуль адміністративного налаштування та програми спілкування в локальній мережі. Але за допомогою Omnitux можна зробити яскравими та ефективними багато уроків з різних навчальних предметів...

Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання