Каталог матеріалів

Урок №68-70 для 5 класу з курсу "Пізнаємо природу" за Т. Коршевнюк - Узагальнення розділу «Вчимося у природи і дбаємо про її збереження». Самооцінювання навчальних результатів теми.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Пізнаємо природу» з використанням навчального посібника Коршевнюк Т.В., Ярошенко.

Урок №68-70. Узагальнення розділу «Вчимося у природи і дбаємо про її збереження». Самооцінювання навчальних результатів теми.

Мета: перевірити рівень розуміння учнів та запам'ятовування матеріалу, підвищити мотивацію до подальшого вивчення та дбайливого ставлення до природи, вчити учнів оцінювати свої знання та навички, отримані під час вивчення теми про природу та дбати про її збереження, допомогти учням зрозуміти, наскільки вони засвоїли матеріал, який вони вивчали, і виявити області, які потребують додаткової уваги та підготовки.

Очікуванні результати: учні систематизують та узагальнюють знання про різноманітні види природи та їх взаємозв'язки, розуміють важливість дбайливого ставлення до природи та її ресурсів, визначають шляхи збереження природи та зменшення негативного впливу людини на навколишнє середовище, розвивають критичне мислення та вміння знаходити альтернативні рішення для збереження природи, оцінюють свій рівень знань та навичок з даної теми, виявляють області, які потребують додаткової уваги та підготовки, визначають стратегії для покращення свого рівня знань та навичок, розвивають навички самоорганізації та самоконтролю.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Людина навчилася вирощувати нові сорти рослин і породи тварин.

Слайд5. Побесідуймо.

Слайд6. Розглянь небезпечні природні явища. Якої шкоди природі і людям вони можуть завдати?

Слайд7-8. Пригадайте правила поведінки під час урагану.

Слайд9. Розкажи.

Слайд10-14. Поміркуй і назви, які наслідки для природи мають такі дії людей:

Слайд15-16. Словничок.

Слайд17-18. Що таке екозвички?

Слайд19.Гімнастика для очей.

Слайд20-23. Що таке екозвички?

Слайд24. Поміркуй.

Слайд25-26. Що таке екозвички?

Слайд27. Запитання для обговорення.

Слайд28. Побесідуймо.

Слайд29. Що роблять люди для подолання екологічних проблем?

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд30. Для роздумів.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні