Каталог матеріалів

Урок №67 із літературного читання для 6 класу за О. Калинич, С. Дячок - Урок мовленнєвого розвитку №4.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________20___ року

Конспект уроку етики за підручником за підручником «Українська література». Автори: О. Калинич, С. Дячок (2023)» для 6 класу за програмою НУШ.

 

Урок №67. Урок мовленнєвого розвитку

Мета: удосконалювати вміння учнів писати творчі роботи, систематизувати та узагальнити їх знання про творчість Остапа Вишні; повторити, що таке есе; опрацювати пам’ятку «Як написати есе?»; розвивати творчі здібності та письмове зв’язне мовлення; виховувати дружні стосунки в класному колективі.

Очікувані результати: учень/учениця ознайомлений/а з біографією Остапа Вишні, пояснює внесок поета в українську літературу, мистецтво та суспільство; пише есе на запропоновану тему; дотримується правильної побудови есе; аргументовано зіставляє художній текст із життєвим досвідом; умотивовує свої літературні вподобання; толерантно обстоює власну позицію, звертає увагу на спільні і різні думки учасників дискусії; унаочнює та візуалізує почуте повідомлення (самостійно або з допомогою вчителя), використовуючи різні засоби (схеми, таблиці, тощо) для відтворення змісту, структурування навчальної інформації; висловлює свої міркування про здобутий естетичний досвід; характеризує порушені в художніх текстах проблеми.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

І. Вступна частина

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 4. Повідомлення теми уроку.

Слайд 5. Мотивація навчальної діяльності. Складаємо кластер.

Слайд 6. Актуалізація опорних знань.

Слайд 7. Ознайомся.

ІІ. Основна частина

Слайд 8. Розвиваємо творчість. Розглянь зображення. Склади коротку розповідь на основі побаченого.

Слайд 9-10. Відгадай письменника.

Слайд 11. Поясни значення термінів.

Слайд 12. Гімнастика для очей.

Слайд 13. Вправа «Крісло автора».

Слайд 14. Поясни значення висловлення.

Слайд 15. Поясни значення висловлення.

Слайд 16. Поясни значення висловлення.

Слайд 17. Пам’ятка «Як написати есе?».

Слайд 18. Пам’ятка «Як написати есе?».

Слайд 19. Творча робота.

ІІІ. Заключна частина

Домашнє завдання

Слайд 20. Пояснення домашнього завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 21. Рефлексія. Вправа «Плюс – мінус – цікаво».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні