Каталог матеріалів

Урок №67-68 інтегрованого курсу "Пізнаємо природу" для 6 класу за Д. Бідою - Як змінити світ на краще. Вплив діяльності людини на взаємозв’язки в природі.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Пізнаємо природу» за підручником «Пізнаємо природу». Автор Д. Біда (2023).

Урок №67-68. Як змінити світ на краще. Вплив діяльності людини на взаємозв’язки в природі. Парниковий ефект. Участь України в міжнародному співробітництві з охорони навколишнього середовища. Життя в екостилі та позитивні емоції.

Мета: дати учням розуміння, що збереження природи у місці їхнього проживання має важливе значення для збереження біорізноманіття та забезпечення стабільності екосистем, навчати створювати та втілювати навчальні проєкти з охорони природи, включаючи встановлення конкретних цілей, розробку плану дій та визначення відповідальних за їх виконання, мотивувати до активної участі у заходах з охорони природи в своєму місці проживання та сприяння формуванню екологічно відповідальної громади, дати знання про причини та наслідки забруднення природи та способи їх подолання, залучати до практичного впровадження екологічних ініціатив, таких як прибирання сміття, висадження дерев, організація місцевих заходів з охорони природи тощо, створювати умови для формування екологічної культури серед учнів, що сприятиме їхньому сталому усвідомленню важливості збереження природи та прийняттю екологічно відповідальних рішень у майбутньому.

Очікуванні результати: учні розуміють важливість збереження природи у своєму місці проживання для підтримки екологічної рівноваги та збереження біорізноманіття, розроблять конкретні заходи з охорони природи, такі як прибирання сміття, висадження дерев, організація місцевих екологічних заходів тощо, беруть активну участь у впровадженні своїх проєктів та заходів з охорони природи у своєму місці проживання, залучають інших жителів свого місця проживання до участі у спільних екологічних ініціативах, розвивають свою екологічну культуру та усвідомлення важливості бережливого відношення до природи для майбутнього збереження планети Земля.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Запам’ятай.

Слайд5. Парникові гази повертають частину енергії на Землю.

Слайд6. Для роздумів.

Слайд7. Запам’ятай.

Слайд8-9. Як людина здатна нашкодити природі?

Слайд10-11. Запам’ятай.

Слайд12. Робота в підручнику.

Слайд13. Висновок.

Слайд14. Гімнастика для очей.

Слайд15. Практичні кроки для захисту природного середовища.

Слайд16. Цікавинка.

Слайд17. Дай відповіді на запитання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд18. Домашнє завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні