Каталог матеріалів

Урок №66 для 5 класу інтегрованого курсу "Довкілля" за О. Григоровичем - Тваринний світ пустель.

Інформація відсутня

«____»___________ 20___ року

 

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Довкілля» 5-6 класи (інтегрований курс) за модельною навчальною програмою (авт. Григорович О.В.)

 

Урок №66. Тваринний світ пустель.

Мета:

навчальна: поглибити знання учнів про пустелі; описувати найпоширеніших тварин пустель та способи їх пристосування до існування в умовах пустелі;

розвиваюча: формувати і розвивати ключові компетентності учнів, зокрема навчальну, соціальну, загальнокультурну, ІКТ-компетентність; розвивати логічне мислення, вміння аналізувати, порівнювати та узагальнювати, робити висновки;

виховна: продовжувати формувати уявлення про природознавство як про навчальний предмет; розвивати інтерес до вивчення природничих наук; формувати інтерес до вивчення хімії, фізики, біології; виховувати естетичне сприймання природного середовища, виховувати прагнення досліджувати навколишній світ.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3. Психологічна настанова – «РОЖЕВІ ОКУЛЯРИ».

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Пригадайте.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 5. Робота з підручником.

Слайд 6. Підсумовуємо прочитане.

Слайд 7. Пристосування тварин до існування в умовах пустель.

Слайд 8. Вправа для очей.

Слайд 9-10. Фенек.

Слайд 11-12. Верблюди.

Слайд 13. Перегляд відео.

Слайд 14. Рухлива вправа.

Слайд 15. У кожній парі тварин позначте мешканців пустель.

Слайд 16. Тваринний світ пустель України.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 17. Яку тварину називають «кораблем пустелі»?

Слайд 18. Online вправа.

Слайд 19. Перевір себе.

Підсумок

Слайд 20. Коротко про головне.

Слайд 21. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд 22. Рефлексія «Настрій уроку».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні